Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вибори призначені на 7 грудня

0 18

Президент Віктор Ющенко достроково припинив повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначив позачергові парламентські вибори на 7 грудня 2008 року. Про це йдеться в указі Глави держави від 9 жовтня.

Згідно з указом, Ющенко мотивує своє рішення виходом з коаліції демократичних сил «Наша Україна – Народна Самооборона»-БЮТ фракції НУНС, унаслідок чого чисельний склад коаліції зменшився до кількості народних депутатів, меншої ніж визначено Конституцією України, що призвело до її розвалу.

Також Президент посилається на рішення Конституційного Суду, в якому зазначено: «Якщо протягом одного місяця у Верховній Раді України не буде сформовано коаліцію депутатських фракцій (або буде відсутня коаліція депутатських фракцій, яка б відповідала вимогам статті 83 Конституції України), то Президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради України.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар