Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ виступив проти висунутих комітетом ВР з питань правосуддя кандидатур нових членів Вищої ради юстиції, – “Комерсант-Україна”.

0 19

Комітет Верховної Ради з питань правосуддя вчора рекомендував депутатам привести до присяги трьох нових членів Вищої ради юстиції – народного депутата від БЮТ Андрія Портнова, нардепа від Партії регіонів Сергія Ківалова і голову Центрвиборчкому Володимира Шаповала, повідомляє “Комерсант-Україна”. Проти такого рішення виступили представники Верховного суду, у яких є свої претенденти на призначення в раду.

Рішення рекомендувати Верховній Раді привести до присяги С.Ківалова, А.Портнова і В.Шаповала було прийняте майже одноголосно. За попередніми даними, урочиста церемонія приведення до присяги відбудеться в період з 16 по 19 червня.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар