Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ розпочав розгляд касаційної скарги на виправдання 4 “скнилівських генералів”.

0 16

У Верховному суді України розпочався розгляд кримінальної справи за касаційним поданням на виправдувальний вирок за звинуваченням чотирьох генералів колишнього командного складу ВПС України в Скнилівській трагедії, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура 20 червня 2008 р. внесла касаційне подання до Верховного суду України на виправдувальний вирок, винесений Військовим апеляційним судом Центрального регіону України стосовно чотирьох генералів, причетних до організації авіашоу на Скнилівському аеродромі.

На військовому аеродромі Скнилів (Львів) 27 липня 2002 р. в результаті падіння літака Су-27 загинули 77 людей, зокрема 28 дітей. Ще 500 людей визнано судом потерпілими.

Військовий апеляційний суд Центрального регіону у Львові 24 червня 2005 р. оголосив вирок шестьом льотчикам. Кримінальні справи відносно чотирьох генералів Генеральна прокуратура виділила в окреме провадження. Військовий апеляційний суд Центрального регіону 25 лютого 2008 р. розпочав розгляд кримінальної справи за звинуваченням чотирьох генералів ВПС України, причетних до організації авіашоу на Скнилівському аеродромі: першого заступника головнокомандуючого Військово-повітряних сил Сергія Оніщенка, колишнього головнокомандуючого ВПС генерал-полковника запасу Віктора Стрельникова, колишнього заступника головнокомандуючого ВПС з бойової підготовки генерал-лейтенанта запасу Олександра Волошенко і колишнього заступника начальника з бойової підготовки генерал-майора запасу Володимира Алексеєва. 11 червня цей суд виправдав С.Оніщенка, В.Стрельникова, О.Волошенка і В.Алексеєва.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар