Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ подав В.Ющенко законопроект щодо вдосконалення судового розгляду скарг на постанови про порушення кримінальних справ.

0 18

Верховний суд України розробив і подав Президенту України Віктору Ющенку законопроект, спрямований на вдосконалення процедури судового розгляду скарг на постанови про порушення кримінальних справ. Про це під час 9 з”їзду суддів повідомив голова Верховного суду України Василь Онопенко. За його словами, безсумнівним є те, що громадяни мають бути належно захищені у судовому порядку від незаконного кримінально-правового переслідування, у тому числі здійснюваного працівниками прокуратури. Згідно статистики, українськими судами щорічно скасовується близько 40% оскаржених постанов про порушення кримінальних справ. “Виходячи з цього, можна констатувати, що в судовому порядку майже кожна друга така постанова визнається незаконною. Це означає, що щорічно стосовно 3-4 тис. наших громадян правоохоронні органи незаконно здійснюють кримінальне переслідування”, – зазначив В.Онопенко.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар