Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ звернеться до КСУ

0 22

Верховний суд України прийняв рішення звернутися з конституційним поданням до Конституційного суду України щодо відповідності Конституції України окремих положень закону “Про очищення влади”. Таке рішення прийнято в ході пленуму Верховного суду.

“Звернутися до Конституційного суду України з конституційним поданням щодо відповідності Конституції України (конституційності) п. 6 ч. 1, п. 2 ч. 2, п. 13 2 ч., а також ч. 3 ст. 3 закону України від 16 вересня 2014 року “Про очищення влади”,- йдеться в проекті.

За відповідне рішення проголосували 27судей, проти — 15.

Раніше пленум не підтримав пропозицію судді Верховного суду Івана Шицького не звертатися до Конституційного суду з відповідним поданням. Пропозиція Шицького підтримали 19 суддів, проти висловилися 24 судді.

Нагадаємо, в Україні 16 жовтня 2014 р. набрав чинності закон № 1682-VII “Про очищення влади” (про люстрацію).

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар