Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ зобов’язав банки платити відсотки по депозиту

0 22

 Верховний суд ухвалив рішення, яким перекрив схему, використовувану недобросовісними фінансистами: щоб довше користуватися коштами клієнтів, в кінці терміну вони здійснювали виплату депозиту з поточного рахунку. Гроші з такого рахунку можуть видаватися через кілька тижнів, а то й місяців. При цьому вкладник нічого не одержував за час перебування коштів на поточному рахунку – відсотки йому вже не нараховувалися.

«Клієнт зможе вимагати виплати компенсації ( інфляційні втрати плюс 3 % річних ) у разі несвоєчасного повернення депозиту. Якщо банк відмовиться її виплачувати, то потрібно буде звернутися до суду, досить послатися на рішення ВСУ як на усталену практику», – розповів адвокат, директор компанії Investment Service Ukraine Іван Герасименко.

До недавнього часу ця схема була дуже популярна у фінансистів.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар