Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВСУ постановив повторно направити позов про права власності на базар «7-й кілометр»

0 23

Верховний суд України (ВСУ) постановив повторно направити позов про права власності на базар «7-й кілометр» (Одеса) до Вищого господарського суду України (ВГСУ).

Позивачами у справі виступають депутати Одеської обласної ради Денис Волошин та Віктор Добрянський, які претендують на базар на підставі того, що раніше були власниками його компаній-засновників, повідомляє «Обозреватель».

У червні Вищий госпсуд України задовольнив позов одеських депутатів. Рішення суду критикувалося в пресі як спірне і таке, що порушує юридичну процедуру звернення до суду.

Раніше одеські ЗМІ повідомляли, що судовий розгляд щодо прав власності на ринок «7-й кілометр» супроводжувалося лобіюванням інтересів депутатів на рівні керівництва облради та спробами підкупу суддів. У ЗМІ також не виключали спроби рейдерського захоплення ринку в разі ухвалення судом рішення не на користь позивачів.

27 серпня прокуратура Одеської області проводила обшук на ринку «7-й кілометр». Тоді ж у ЗМІ з’явилася інформація про рейдерське захоплення базару невідомими в масках.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар