Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вступ до ВНЗ у 2009 році відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання

0 35

Незважаючи на те, що парламент не ухвалив 17 березня 2009 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішнього незалежного оцінювання знань (N3675), ЗНО відбудеться відповідно до існуючої нормативно-правової бази, чинних законодавчих та підзаконних актів.

“Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться. Умови прийому до вищих навчальних закладів України, затверджені в Міністерстві освіти і науки та зареєстровані у Міністерстві юстиції, є наказом для неухильного виконання”, – наголосив Міністр Іван Вакарчук.

Всеохопне тестування забезпечує рівний доступ громадян до вищої освіти, є важливим інструментом підвищення якості навчання, створює умови для подолання корупції. Ця реформа отримала широку суспільну підтримку – понад 72% громадян України, і, за висновками експертів, ввійшла до десятки найбільших реформ країни.

Залиште коментар