Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вступ-2022: За три доби вступниками 11-х класів створено і активовано майже 18 тис. електронних кабінетів

0 0

Сьогодні, 4 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нагадав, що триває реєстрація електронних кабінетів  для трьох категорій вступників: на основі 9-ти та 11-ти класів, а також диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Випускники 9-х класів уже можуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти. 14 липня розпочнеться приймання заяв до закладів ФПО від випускників 11-х класів, а 29 липня – до ЗВО від вступників на основі повної загальної середньої освіти або диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

«Станом на сьогодні, 4 липня, на основі базової середньої освіти створено та активовано майже 39 тис. електронних кабінетів та подано майже 35 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 18 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – майже 2 тис. кабінетів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Перед початком реєстрації електронних кабінетів радимо майбутнім студентам уважно ознайомитися з інструкціями, що розміщені на сайті  #Вступ-2022 у розділах «Інформаційні матеріали» та «Відеороз’яснення».

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар