Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вступ-2022: понад 124 тисячі потенційних учасників НМТ остаточно визначилися з місцем складання тестування

0 3

До 7 липня триває другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Станом на сьогодні, 24 червня 2022 року, спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили понад 124 тис. учасників. Бажання складати НМТ у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 111 652 особи, а 12 626 ー у країнах Європи. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На цьому етапі учасники мають остаточно визначитися з вибором міста/країни і за потреби можуть змінити населений пункт на один із запропонованих, де зручніше буде складати тестування під час основної сесії, ー в Україні чи за кордоном.

Якщо кількість вступників, які хочуть тестуватися в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у запропонованому списку.

Зазначимо, що кількість робочих місць для учасників у закордонних тимчасових екзаменаційних центрах була створена з урахуванням даних першого етапу реєстрації, а також можливостей закордонних партнерів. Наразі у більшості міст вступники, які раніше повідомили про бажання скласти в них тест, матимуть змогу це зробити. Однак у разі суттєвого збільшення кількості охочих складати НМТ у певних містах, особам, які підтверджуватимуть своє бажання взяти участь у тестуванні в останній момент, можливо, доведеться, вибирати з-поміж доступних міст.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ із 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце складання НМТ.

Нагадаємо, додаткова сесія НМТ також відбудеться у Греції.

 

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар