Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Встановлено єдиний розмір держмита за реєстрацію прав на житло

0 16

З 1 січня 2013 року всім, хто реєструватиме право власності на квартиру, будинок, земельні ділянки і іншу нерухомість, потрібно буде заплатити до бюджету держави мито у розмірі семи неоподатковуваних доходів громадян (119 грн.), повідомили в ЮК “Алексєєв, Боярчуков і партнери”.

Це закріплено в прийнятому 20 листопада 2012 року Верховною Радою України Законі України “Про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”. Саме цей документ встановлює нові ставки державного мита за проведення реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Також законодавець встановив, що за державну реєстрацію іншого речового права на нерухоме майно обтяження цього права стягуватиметься державне мито у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 51 грн., повідомив юрист компанії Олексій Новіков.

За його словами, основне завдання ухвалення цього закону – встановити єдині ставки державного мита, яке з нового року стягуватиметься всіма нотаріусами України при реєстрації договорів купівлі-продажу, дарування нерухомості або її передачу в заставу кредиторові.

“До цих пір розмір цієї плати встановлювали міські адміністрації на власний розсуд, тому в кожному місті, селищі або селі він був різний. З нового року все буде просто, ясно і скрізь однаково – 119 грн. для всіх українців незалежно від їх місця проживання”, – резюмує Олексій Новіков.

Залиште коментар