Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Встановлено доплати працівникам у зоні відчуження

0 19

Взамін нині чинній постанові КМУ від 27.04.2006 р. №571 уряд визначив порядок і розмір доплат особам, що працюють у зоні відчуження на період з 1 січня 2009 р. по 1 січня 2012 р. Нова постанова передбачає щомісячну доплату до зарплати, максимальний розмір якої становить 150% мінімальної зарплати.

До переліку осіб, на яких поширюється дія прийнятого документа, включено працівників органів і підрозділів служби цивільного захисту МНС.

Крім того, збережено норми щодо безкоштовного надання засобів індивідуального захисту, спецодягу і взуття, скороченої тривалості робочого часу в зоні відчуження (не більше 36 годин в тиждень), пільгового визначення стажу роботи і вислуги років для нарахування пенсії.

Постанова офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» №174 від 19.09.2008 р. і набрала чинності 19.09.2008 р.

Залиште коментар