Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВССУ залишив у силі вирок сину екс-прокурора

0 17

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ сьогодні, 27 вересня 2012 р., залишив без змін вирок Апеляційного суду Запорізької області від 10 квітня 2012 р. Дмитру Рудю. Про це повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України (ГПУ).

“Прокуратура з рішенням Вищого спеціалізованого суду погоджується. З сьогоднішнього дня вирок набрав законної сили та підлягає виконанню, – заявила прокурор у справі Оксана Дрогобицька. – Дмитра Рудя після оголошення рішення касаційної інстанції взято під варту та буде направлено для відбування покарання до виправної установи”.

Нагадаємо, 20 жовтня 2010 р. в Дніпропетровську позашляховик, за кермом якого перебував Дмитро Рудь (сина колишнього прокурора Жовтневого району Дніпропетровська), збив жінок прямо на пішохідному переході і втік з місця події. Жінки не встигли перейти дорогу на зелене світло, а коли спалахнуло червоне, зупинилися на розподільчій смузі. Дві жінки померли прямо на місці аварії, третя – в лікарні.

Вироком Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 2 грудня 2011 року Рудя визнано винним та засуджено за ч. 3 ст. 286 КК України до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки. На цей вирок 8 грудня прокуратура Запорізької області внесла апеляцію у зв’язку з м’якістю призначеного покарання. Вироком Апеляційного суду Запорізької області від 10 квітня цього року задоволено апеляцію прокурора – вирок Хортицького суду м. Запоріжжя скасовано та Рудю призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар