Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВССУ розгляне касацію Тимошенко на її вирок 15 травня

0 21

Вищий спеціалізований суд із розгляду цивільних і кримінальних справ 15 травня розгляне касаційну скаргу захисту колишнього прем’єр-міністра, лідера партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Юлії Тимошенко на її вирок.

Про це сказав адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

З його слів, таку інформацію він одержав від прес-служби вищого спецсуду.  Плахотнюк додав, що касацію, якщо її не перенесуть, суд розгляне за 1 день.

Початок розгляду відбудеться о 10:00.

Як повідомлялось раніше, Вищий цивільний і кримінальний суд 8 лютого відкрив провадження за касацією Тимошенко на її вирок.

9 лютого Пенітенціарна служба заявила, що Тимошенко почала відбувати покарання в Качанівській колонії в Харкові за рішенням Печерського районного суду Києва, яким її засудили до 7 років позбавлення волі за перевищення влади при укладенні газових контрактів із Росією у 2009 році.

Теги:

Тимошенко Юлія, ВССУ

Залиште коментар