Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВССУ переніс розгляд «газової» справи Тимошенко на 26 червня

0 12

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 26 червня розгляд касаційної скарги захисту екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на вирок Печерського районного суду Києва та рішення Апеляційного суду Києва у «газовій» справі.

Таке рішення ухвалив головуючий на засіданні суддя Олександр Єлфімов. «Клопотання представників прокуратури підлягає задоволенню», – сказав він.

Представники обвинувачення просили суд перенести сьогоднішнє засідання у зв’язку з відсутністю Ю.Тимошенко.

Проте захист Ю.Тимошенко виступив проти задоволення цього клопотання. На думку адвокатів, відсутність екс-прем’єра не заважає розгляду даної касації.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

У грудні 2011 року Апеляційний суд Києва підтвердив це рішення.

22 січня 2012 року захист Ю.Тимошенко звернувся до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду кримінальних та цивільних справ з касаційною скаргою на рішення судів першої та другої інстанції у “газовій” справі.

Теги:

справа Тимошенко, ВССУ

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар