Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВССУ домовився про реформування ювенальної юстиції

0 18

12 грудня 2012 року між Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ та українсько-канадським проектом «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» було укладено угоду про партнерство.

Цю угоду підписали виконуючий обов’язки Голови ВССУ Станіслав Міщенко та директор проекту «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» Таня Сенфорд Аммар. Про це повідомили в прес-службі ВССУ.

Об’єднання зусиль ВССУ та проекту, наголосив Станіслав Міщенко, сприятиме побудові в Україні повноцінної системи ювенальної юстиції, спроможної забезпечити законність, обґрунтованість та ефективність кожного рішення стосовно дитини, яка потрапила у конфлікт із законом.

На необхідності впровадження ефективної системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх наголосив також Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник. «Укладена сьогодні угода про партнерство є проявом твердого наміру та рішучості суддів України щодо забезпечення розвитку справедливого правосуддя у справах неповнолітніх», – підкреслив пан Посол. Він повідомив, що починаючи з 2010 року Проект надає підтримку Уряду України в розробці комплексної системи юстиції щодо неповнолітніх правопорушників. Така співпраця, переконаний Пан Трой Лулашник, і надалі сприятиме підвищенню потенціалу основних державних інституцій, залучених до цієї сфери правосуддя.

Після церемонії підписання директор проекту Таня Сенфорд Аммар зазначила, що цей документ лише формалізує співпрацю між проектом та ВССУ, яка розпочалася ще з часу створення суду касаційної інстанції.

Теги:

ювенальна юстиція, ВССУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар