Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всеукраїнський тиждень права: перші заходи

0 17

Всеукраїнський тиждень права в Україні став традиційним і проводиться щорічно у тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Під час церемонії відкриття Тижня права з вітальною промовою виступив Міністр юстиції Олександр Лавринович, почесні гості заходу – відомі юристи, науковці, політичні діячі, а також представники міжнародних іноземних організацій в Україні. Тиждень права триватиме по всій України 5 по 10 грудня.

5 грудня, під час відкриття Всеукраїнського тижня права, Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав людини Валерією Лутковською було проведено Всеукраїнський урок «Права людини». Як відомо, Тиждень права проводиться з правоосвітньою метою, до участі у заході залучено представників юридичної професії, провідних адвокатів і правників України, юридичних фірм та правничих організацій.

З 5 по 10 грудня у рамках Тижня права буде проведено майстер-класи провідних юристів, правові конкурси, надання безоплатних правових консультацій для громадян тощо.

Теги:

Всеукраїнський тиждень права

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар