Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всеукраїнський конгрес з медичного права проходитиме у Києві та Львові

0 11

Протягом 14 та 15 квітня у Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський конгрес з медичного права, біоетики і соціальної політики. Організаторами конгресу вперше прийнято рішення провести виїзну секцію «Правові аспекти якості медичної допомоги і фармацевтичної опіки» у Львові.

Секція проходитиме в п’ятницю, 15 квітня, у рамках XVII медичної виставки-ярмарку ГалМЕД «Здоров’я та довголіття». Організаторами виїзної секції є Українське лікарське товариство у Львові, Львівський обласний осередок Української медико-правової асоціації.

Під час виїзної секції планується проведення інтернет-телемосту «Львів-Київ» під час секції конгресу «Пацієнт, медичний працівник, заклад охорони здоров’я: права, обов’язки, відповідальність», яка відбуватиметься у м. Києві.

Теги:

медичне право

Джерело:

УНН

Залиште коментар