Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всеукраїнська нарада з питань прав дитини

0 15

Під час наради обговорюються питання захисту прав дитини, виконання указів і доручень Глави держави з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту дітей, захисту прав дітей з особливими освітніми та медичними потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у конфлікті із законом.

Також Уповноважений Президента України з прав дитини представив звіт за рік своєї діяльності.

В 11 регіонах України зафіксовано зростання злочинності серед підлітків та молоді. Про це сказав Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. “Незайнятість підлітків призвела до того, що в 11 регіонах відбулось зростання злочинності у молодіжному середовищі”, – сказав він.

За словами Пшонки, торік на 10 тис зменшилось число неповнолітніх, які навчаються у позашкільних установах. А як наслідок, діти вживають алкоголь, наркотичні засоби, тобто вступають у конфлікт із законом.

Теги:

права дитини, ювенальна юстиція

Джерело:

УНН

Залиште коментар