Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всеукраїнська нарада працівників прокуратури

0 31

Намітилася тенденція до поліпшення результативності проведення досудового розслідування – про це під час Всеукраїнської наради працівників прокуратури “Про стан впровадження вимог нового Кримінального процесуального кодексу України в практичну діяльність правоохоронних органів і першочергові заходи по їх подальшому реформуванню” сказав Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, передає УНН.

“У березні ухвалено в чотири рази більше рішень про закінчення досудового розслідування, ніж у листопаді-грудні минулого року. При цьому вдалося уповільнити зростання залишків кримінальних виробництв”, – підкреслив Генеральний прокурор України.

За його словами, позитивно впливає на якість розслідування і забезпечення законності кримінального судочинства здійснення прокурором своїх повноважень від початку виробництва до ухвалення підсумкового судового рішення.

“Тільки за перший квартал охоплено прокурорськими перевірками 90% від всіх оперативно-розшукових справ”, – відзначив Пшонка.

За його словами, це досягнуто у тому числі і наданням повноважень проведення прокурорських перевірок і прокурорам районних рівнів, частка яких в цих перевірках складає 60%.

Нагадаємо, це вже друга нарада, яка відбувається за останніх півроку і стосується реформування правоохоронної системи і впровадження нового КПК.

У нараді взяли участь Президент України, представники виконавчих органів влади і 2 тисячі прокурорських працівників всіх рівнів.

Джерело:

Подробности

Залиште коментар