Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Всесвітня федерація та Європейський союз тхеквондо запровадили санкції проти рф та рб

0 2

Всесвітня федерація (WT) та Європейський союз тхеквондо (ETU) всебічно підтримують Україну та вжили проти росіян і білорусів усі санкції відповідно до заклику Міжнародного олімпійського комітету та нашої федерації тхеквондо (ВТФ).

Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт у Facebook.

Станом на сьогодні заправаджені такі санкції:

  • Усі російські та білоруські спортсмени, тренери та судді відсторонені від усіх офіційних міжнародних змагань під егідою WT і ETU. Під обмеження потрапили загалом близько 600 осіб.
  • Представникам країн-агресорів також заборонено змагатися у нейтральному статусі. Повна ізоляція.
  • На території рф та рб не проводитимуть змагання.

Міністр подякував усім міжнародним партнерам за підтримку, а також федерації тхеквондо ВТФ України за наполегливу боротьбу.

«Вжиті санкційні обмеження мають бути чинними до відновлення територіальної цілісності України та компенсації країною-агресором усіх завданих нам збитків», — наголосив Міністр .

 

Міністерство молоді та спорту України

Залиште коментар