Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Все більше українців приймають російське громадянство

0 40
У посольстві України в РФ відзначають, що кількість заяв на вихід з українського громадянства виросла на 30%. Українці поспішають скоріше стати росіянами через те, що з 1 липня припиняє діяти спрощений порядок отримання громадянства РФ громадянами СНД.

«Закон про спрощене отримання російського громадянства діє з 2004 року, і кожного разу його продовжували на рік, а на цей раз – лише на півроку. Люди побоюються, що після 1 липня дію закону продовжено не буде, і замість декількох місяців на отримання громадянства необхідно буде 5 років», – пояснив прес-аташе посольства України в Росії Олег Волошин, пише Сегодня.

Як відзначає видання, у Москві в управлінні Федеральної міграційної служби РФ нині спостерігаються багатолюдні черги вихідців з різних країн СНД, у тому числі і з України, охочих терміново одержати російське громадянство. Вони поспішають, оскільки в умовах кризи іноземці перші потрапляють під скорочення, а з 1 липня припиняє діяти спрощений порядок отримання громадянства РФ громадянами СНД. Ним могли скористатися, наприклад, ті, у кого був укладений шлюб з громадянином або громадянкою РФ або були родичі в Росії. За цією процедурою можна було одержати громадянство за 4 місяці. Очікується, що тепер мінімум чотири роки росіяни до «упрощенки» не повернуться.

«Введення змін підштовхне людей швидше одержати громадянство Росії. Ми очікуємо ще більших черг», – підтвердив наявність черг українців, охочих поміняти громадянство, представник прес-служби Федеральної міграційної служби РФ Костянтин Полторанін.

Джерело:

Укрбізнес

Залиште коментар