Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ перевірятиме понад 200 суддів

0 14

З початку 2013 року Вища рада юстиції видала 220 доручень на перевірку відомостей щодо наявності підстав для звільнення суддів з посад за порушення присяги або відкриття дисциплінарного провадження стосовно суддів Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів.

Про це повідомив Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович, вказавши статистику звернень до ВРЮ громадян, юридичних осіб, народних депутатів України та ін.

За словами Олександра Лавриновича, лише протягом січня–вересня 2013 року секретаріат Вищої ради юстиції отримав та розглянув 3973 звернення, з них – 237 звернень народних депутатів України та 55 інформаційних запитів.

Більшість звернень і запитів, як зауважив Голова ВРЮ, не містила відомостей, що могли б слугувати підставою для реалізації Вищою радою юстиції своїх повноважень, визначених Конституцією України та Законом «Про Вищу раду юстиції». На них надано роз’яснення або їх скеровано для розгляду за належністю до відповідних органів.

До того ж понад дві сотні звернень направлено на перевірку щодо наявності підстав для звільнення суддів з посад за порушення присяги або відкриття дисциплінарного провадження.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар