Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Вручені нагороди за розкриття вбивства в “Приватбанку”

0 23

Три працівники прокуратури Донецької області сьогодні, 16 січня, отримали цінні подарунки від генерального прокурора України Віктора Пшонки за участь у розкритті вбивства 5 працівників донецького VIP-відділення «Приватбанку».

Нагороди сьогодні на колегії прокуратури Донецької області вручив перший заступник Генпрокурора, Ренат Кузьмін. Генеральний прокурор нагородив працівників прокуратури, «відзначаючи високу професійну майстерність, ініціативу і наполегливість  при розслідуванн і навмисного вбивства 5 працівників «Приватбанку» у місті Донецьку».

Подарунки отримали заступник прокурора Донецької області В’ячеслав Бабаков, начальник організаційно-методичного відділу прокуратури Донецької області Олексій Виноградов, начальник відділу нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Михайло Сакун.

Нагадаємо, 29 грудня минулого року у Донецьку близько 15:15 було скоєно напад на VIP-відділення «Приватбанку» на проспекті Театральному. Нападники вбили 4-х співробітників банку і охоронця.

Теги:

ГПУ

Залиште коментар