Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРУ ухвалила закон про Кабінет міністрів

0 34

В новому законі, зокрема, вносяться зміни у порядок призначення і звільнення керівників силових структур, повідомляє «Українська правда»

Тепер Генеральний прокурор призначається на посаду за згодою Верховної Ради України та звільняється з посади президентом (у попередній редакції – звільняється президентом за згодою парламенту). СБУ за новим нормативним актом підпорядковується президенту (у попередній редакції – президенту і підконтрольна Верховній Раді).

Голова СБУ призначається на посаду та звільняється з посади президентом (у попередній редакції – призначається Верховною Радою за поданням президента).

Такод в одному із пунктів закону виключається контроль ВРУ за діяльністю Служби безпеки України. За новим законом лише, що голова СБУ щорічно подає Верховній Раді звіт про діяльність Служби безпеки. Крім того, Кабмін позбавляється повноважень при призначенні голів держадміністрацій. Тепер президент призначає їх одноосібно, а не за поданням Кабміну.

Як відомо, новий закон про Кабмін було ухвалено для приведення у відповідність до рішення Конституційного суду про скасування політреформи діяльність гілок влади.

Теги:

Новини права, Закон про Кабмін, закон про Кабінет міністрів України, КМУ, ріщення Конституційного Суду України, КСУ, призначення за поданням Президента, Служба безпеки України

Залиште коментар