Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРУ ратифікувала Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми

0 16

Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми. Норми Конвенції застосовуються до всіх форм торгівлі людьми, незалежно від того, національними чи транснаціональними вони є, пов´язані чи не пов´язані вони з організованою злочинністю.

Метою ратифікованого нормативного акту є запобігання торгівлі людьми й боротьба з нею з одночасним гарантуванням гендерної рівності; захист прав людини стосовно жертв торгівлі людьми, розробка всеосяжної структури захисту жертв і свідків і допомоги їм з одночасним гарантуванням гендерної рівності, а також забезпечення ефективного слідства й кримінального переслідування; сприяння міжнародному співробітництву в боротьбі з торгівлею людьми.

Теги:

Новини права, торгівля людьми, міжнародні конвенції, ратифіковані Верховною Радою України, Конвенція Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, гендерна рівність, міжнародне співробітництво

Залиште коментар