Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРУ ратифікувала Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми

16

Верховна Рада України ратифікувала Конвенцію Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми. Норми Конвенції застосовуються до всіх форм торгівлі людьми, незалежно від того, національними чи транснаціональними вони є, пов´язані чи не пов´язані вони з організованою злочинністю.

Метою ратифікованого нормативного акту є запобігання торгівлі людьми й боротьба з нею з одночасним гарантуванням гендерної рівності; захист прав людини стосовно жертв торгівлі людьми, розробка всеосяжної структури захисту жертв і свідків і допомоги їм з одночасним гарантуванням гендерної рівності, а також забезпечення ефективного слідства й кримінального переслідування; сприяння міжнародному співробітництву в боротьбі з торгівлею людьми.

Теги:

Новини права, торгівля людьми, міжнародні конвенції, ратифіковані Верховною Радою України, Конвенція Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми, гендерна рівність, міжнародне співробітництво
Комментарии