Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРП не схвалила виключення зі спеціалізації для оцінювання суддів Верховного Суду

0 23

Вища рада правосуддя розглянув законопроект №5536 «Про внесення змін до Закону України« Про судоустрій і статус суддів »(щодо кваліфікаційного оцінювання суддів) для затвердження консультативного висновку.
Законопроектом пропонується внести зміни до ч. 3 ст. 83 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», визначивши, що кваліфоценіваніе суддів за критерієм професійної компетентності, крім суддів Верховного Суду, вищих спеціалізованих та касаційних судів, проводиться з урахуванням принципів інстанційності і спеціалізації.
Розглянувши законопроект, ВРП прийшли до висновку про недоцільність його прийняття.
Нагадаємо, зараз ВРП наділена повноваженнями представляти обов’язкові до розгляду консультативні висновки до законопроектів з питань створення, реорганізації або ліквідації судів, судоустрою і статусу суддів. У Вищої ради юстиції таких повноважень не було.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар