Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ знову перенесла обрання свого глави

0 19

Вища рада юстиції перенесла розгляд питання про обрання голови ради на понеділок, 22 березня. Про це «Українським новинам» повідомив співробітник прес-служби Вищої ради юстиції.

Голова Вищої ради юстиції Лідія Ізовітова видала 16 березня відповідний наказ. Про терміни засідання були повідомлені всі члени ради.

Засідання призначено на 14:30.

Причини зміни дати засідання не повідомляються.

Планується, що на засіданні ради також будуть розглянуті питання обрання заступника голови ради, припинення повноважень членів ради та обрання секретарів секцій ради.

Раніше Вища рада юстиції 15 березня перенесла розгляд питання про обрання нового голови на 18 березня через відсутність кворуму.

28 березня 2007 року Вища рада юстиції вибрала своїм головою Лідію Ізовітову.

Таке рішення було прийнято шляхом таємного голосування на засіданні ради.

Згідно з законом про Вищу раду юстиції, голова ради обирається з членів ради юстиції на три роки без права переобрання на першому засіданні ради таємним голосуванням шляхом представлення бюлетенів з будь-якою кількістю кандидатур, запропонованих членами ради юстиції.

Головою Вищої ради юстиції не можуть бути вибрані члени ради, які входять до її складу за посадою.

Джерело:

proUA

Залиште коментар