Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ займеться суддями, які дали депутату умовний термін за вбивство

0 21

Про це повідомив народний депутат Дмитро Шпенов, який написав відповідне звернення до ВРЮ. «Глава Вищої ради юстиції Володимир Колесниченко доручив перевірити інформацію, вказану у моєму депутатському зверненні, в якому я прошу звільнити суддів Долгінцевського суду Кривого Рогу за порушення присяги», – розповів Шпенов.

Депутат підкреслив, що буде домагатися не  лише, щоб екс-депутат поніс справедливе покарання за свій злочин, але й звільнення суддів і відкриття щодо них кримінальної справи за винесення завідомо неправосудного рішення.

Нагадаємо, за інформацією прокуратури у червні 2010 року екс-депутат Софіївського району Дніпропетровської області Олександр Таран серед білого дня на очах дитини та родичів смертельно поранив 25-річного чоловіка з незареєстрованого мисливського карабіну.

Криворізький районний суд Дніпропетровської області засудив Тарана на 14 років. Апеляційний суд повернув справу до суду першої інстанції на повторний розгляд.

21 березня Долгінцевський суд Кривого Рогу виніс вирок, згідно з яким екс-депутат отримав три роки умовно і був звільнений в залі суду. Прокуратура Дніпропетровської області заявила, що оскаржить цей вирок.

Теги:

Вища рада юстиції, Таран Олександр

Залиште коментар