Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ за 15 років діяльності винесла 199 подань про звільнення суддів

0 14

“За 15 років діяльності членам Ради було подано понад 3,5 тис. доручень на проведення перевірок дій суддів. Після їх проведення за 15 років діяльності на засіданнях Ради розглянуто 555 пропозицій членів Вищої ради юстиції і 222 рекомендації кваліфікаційних комісій суддів про звільнення суддів з посад за порушення присяги. Всього Вищою радою юстиції за 15 років діяльності, в результаті розгляду пропозицій і рекомендацій, внесено 167 подань про звільнення суддів з посад за порушення присяги. Решта були відхилені. Також Вищою радою юстиції було внесено подань про звільнення 32 суддів з посад – у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо них, з них 20 – за останні 3 роки”, – заявив Колесніченко.

За його словами, аналіз цих цифр показує, що по переважній більшості проваджень ВРЮ приймав позитивне рішення для судді: “Нерідко ми висловлювали подяку судді за його правову позицію. Це – свідчення і великої кількості необгрунтованих звернень”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар