Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ внесла подання щодо звільнення з посади судді Уманського міськрайонного суду Черкаської обл. О.Стародуба за порушення ним присяги судді.

0 16

Вища рада юстиції внесла подання щодо звільнення з посади судді Уманського міськрайонного суду Черкаської обл. Олега Стародуба за порушення ним присяги судді. Таке рішення було прийняте на засіданні ВРЮ, передає кореспондент РБК-Україна.

Голова ВРЮ Володимир Колесниченко повідомив, що ВРЮ рекомендувала Верховній Раді звільнити цього суддю за низкою обставин, які кваліфікуються як порушення присяги судді. Зокрема, через спробу ним, використовуючи своє службове становище, уникнути відповідальності за скоєння ним ДТП, а також за спробу перекласти вину за це ДТП на іншу особу.

 

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар