Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ відмовилася звільняти дружину Зварича з посади судді

0 16

Вища рада юстиції відхилила п’ять пропозицій членів ВРЮ щодо звільнення суддів із посад за порушення присяги. Як повідомляє прес-служба ВРЮ, відповідне рішення було прийняте на засіданні 18 грудня.

Зокрема, за результатами розгляду пропозиції члена Вищої ради юстиції від 10 квітня 2009 року про внесення подання про звільнення Зварич Оксани Володимирівни з посади судді Львівського апеляційного господарського суду за порушення присяги ВРЮ не виявила у діях судді ознак порушення присяги.

ВРЮ затвердила матеріали 81 перевірки щодо 179 суддів із висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення суддів із посад за порушення присяги.

Нагадаємо, кримінальну справу щодо І.Зварича було порушено у грудні 2008 року – він підозрювався в отриманні 100 тис. доларів хабара за ухвалення незаконного рішення. І.Зварич переховувався, однак його було затримано у березні 2009 року. 20 вересня 2011 року Оболонський райсуд Києва ухвалив вирок у справі І.Зварича. Його засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за отримання хабарів в особливо великих розмірах. Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу І.Зварича на вирок Оболонського райсуду столиці.

Теги:

ВРЮ, Оксана Зварич

Джерело:

УНН

Залиште коментар