Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ ухвалила рішення про внесення подання Президенту про призначення 31 кандидата на посади суддів.

0 14

Вища рада юстиції на засіданні ухвалила рішення про внесення подання Президенту України про призначення 31 кандидата на посади суддів, передає кореспондент РБК-Україна. Зокрема, 16 осіб внесено на посади суддів місцевих адміністративних судів, 13 – на посади суддів місцевих загальних судів, по одному на посади судді місцевого господарського суду та апеляційного суду.

Як повідомили РБК-Україна в ВРЮ, трьом кандидатам відмовлено: одному претенденту на посаду судді апеляційного суду та двом на посаду суддів окружних адміністративних судів. Рада також ухвалила рішення про внесення подань про звільнення двох суддів з посад на загальних обставинах, тобто у відставку за власним бажанням. Затверджено результати дев’ятьох перевірок, поведених членами Вищої ради юстиції за рекомендаціями кваліфікаційної комісії суддів загальних судів та за зверненнями народних депутатів, посадових осіб, громадян. Таким чином, щодо 10 суддів Рада визнала відсутніми підстави для внесення подань про звільнення з посади за порушення присяги.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар