Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ рекомендувала ВР звільнити суддів Бориспільского міськрайонного суду та Вишгородського районного суду.

0 29

Вища рада юстиції (ВРЮ) України рекомендувала Верховній Раді України звільнити з посади судді Бориспільского міськрайонного суду Київської області Миколу Корнійця та звільнити з посади судді Вишгородського районного суду Київської області Валерія Лебезуна. Таке рішення було прийнято на засіданні Вищої ради юстиції. Як пояснив РБК-Україна голова Верховного суду України Василь Онопенко, ВРЮ рекомендувала ВР звільнити цих суддів за порушення ними присяги судді. “Щодо судді Бориспільского суду порушення присяги полягає в рейдерських рішеннях по землі, були серйозні зловживання. Проти судді була порушена кримінальна справа і тому ВРЮ прийняла абсолютно правильно рішення”, – сказав він. Стосовно Вишгородського судді В.Онопенко зазначив, що його рекомендовано до звільнення за ряд різних порушень.

Нагадаємо, за процедорую звільнення за порушення присяги подання ВСЮ має бути розглянуто ВР і в разі надання більшості голосів особа позбавляється статусу судді.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар