Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ призначила перевірку 27 суддів, що розглядали виборчі спори

0 22

Вища рада юстиції повідомила, що, отримавши звернення суб’єктів виборчого процесу з проханнями притягти до відповідальності деяких суддів за порушення суддівської присяги, вже призначила сім перевірок із цього приводу.

 Ці перевірки стосуються 27 суддів, із них 13 суддів місцевих судів і 14 із апеляційних, повідомила прес-служба Вищої ради юстиції, не уточнивши, про кого саме з суддів ідеться і від кого надійшли звернення про них.

 Єдине, що повідомили конкретно, – що одна з перевірок стосується дій суддів стосовно виборів в окрузі № 94 в Київській області. У цьому мажоритарному окрузі, за результатами підрахунку і після тривалих судових суперечок, попереду виявилася Тетяна Засуха, але Центральна виборча комісія вирішила, що в цьому окрузі, як і ще в чотирьох, достовірно встановити результати голосування неможливо.

 Після закінчення перевірок ВРЮ розгляне їхні результати і ухвалить належні рішення.

Теги:

Вища рада юстиції

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар