Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ прийняла рішення звільнити голову господарського суду Одеської області

0 17

За поданням ради суддів господарських судів Вища рада юстиції прийняла рішення про звільнення Продаєвича Валентина Олександровича з посади голови господарського суду Одеської області у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків.

27 вересня 2011 року Вища рада юстиції підтримала пропозиції Кривенка В.В. від 6 липня 2010 року, Кудрявцева В.В. від 8 липня 2010 року, Кузьміна Р.Р. від 18 жовтня 2010 року про внесення подання про звільнення Торчинської Людмили Олександрівни з посади судді господарського суду Одеської області за порушення присяги.

Пропозиціz було внесено за результатами перевірки колективних звернень голови правління ГО «Антирейдерський рух» Кравця Ю.І., голови ГО «Комітет протидії корупції та організованій злочинності» Васильковського В.М. та голови Одеської міської організації роботодавців Шендеровського Ю.Ю. від 18 січня 2010 року, надісланими до Вищої ради юстиції авторами, Головою Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Ківаловим С.В., народними депутатами України Гриневецьким С.Р., Катеринчуком М.Д., та у депутатському зверненні першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, народного депутата України Кармазіна Ю.А.

Теги:

Господарський суд Одеської області

Джерело:

ВРЮ

Залиште коментар