Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ планує на найближчих засіданнях розглянути питання щодо звільнення близько 300 суддів, – В.Колесниченко.

0 15
Вища рада юстиції (ВРЮ) планує на найближчих засіданнях розглянути питання щодо звільнення близько 300 суддів. Про це на прес-конференції повідомив голова ВРЮ Володимир Колесниченко, передає кореспондент РБК-Україна.
За словами В.Колесниченка, на сьогодні, на розгляді у ВРЮ уже знаходяться 140 пропозицій щодо звільнення суддів за порушення присяги. Серед них є такі, що знаходяться в ВРЮ вже 5 років. Також, 48 рекомендацій щодо звільнення суддів знаходяться у кваліфікаційних комісіях. Окрім того, тривають перевірки стосовно 341 судді.
“Виходячи з практики рішень ВРЮ, близько однієї третини зі справ щодо звільнення суддів будуть вирішені позитивно”, – наголосив В.Колесниченко.
Відповідаючи на запитання, чи задовольнить Президент і ВР подання на звільнення суддів, В.Колесниченко допустив можливість, що не всі подання можуть бути підтримані цими органами влади.
Нагадаємо, що впродовж двох останніх засідань ВРЮ рекомендувала парламенту та Президенту звільнити 19 суддів. У разі, якщо ВРЮ рекомендує звільнити суддю, який був обраний на 5-річний термін, рішення приймає Президент. Якщо ж суддя був обраний довічно, – то рішення про його звільнення за поданням ВРЮ приймає парламент.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар