Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ не розглянула питання профпридатності судді В.Келеберди через відсутність кворуму.

0 60

Засідання Вищої ради юстиції не розглянуло сьогодні питання щодо профпридатності судді окружного адмінсуду м.Києва Володимира Келеберди через відсутність кворуму. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ВРЮ.

Питання щодо В.Келеберди не розглядалося, оскільки після перших двох питань порядку денного в засіданні було зафіксовано відсутність кворуму через те, що декілька членів ВРЮ залишили засідання.

В прес-службі також повідомили, що 18 листопада член ВРЮ суддя Володимир Колісніченко брав участь у засіданні ВРЮ попри діючу судову ухвалу, яка тимчасово забороняє йому брати участь у засіданні Вищої ради.

ВРЮ допустила своїм рішення до участі у засіданні В.Колісніченко, оскільки, на думку членів ВРЮ, незрозуміло, як виконувати вищезгадану судову ухвалу.

В зв”язку з цим ВРЮ прийняла рішення звернулися до Печерського районного суду м.Києва з проханням розтлумачити порядок виконання цієї ухвали.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар