Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ не розглянула питання профпридатності судді В.Келеберди через відсутність кворуму.

17

Засідання Вищої ради юстиції не розглянуло сьогодні питання щодо профпридатності судді окружного адмінсуду м.Києва Володимира Келеберди через відсутність кворуму. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ВРЮ.

Питання щодо В.Келеберди не розглядалося, оскільки після перших двох питань порядку денного в засіданні було зафіксовано відсутність кворуму через те, що декілька членів ВРЮ залишили засідання.

В прес-службі також повідомили, що 18 листопада член ВРЮ суддя Володимир Колісніченко брав участь у засіданні ВРЮ попри діючу судову ухвалу, яка тимчасово забороняє йому брати участь у засіданні Вищої ради.

ВРЮ допустила своїм рішення до участі у засіданні В.Колісніченко, оскільки, на думку членів ВРЮ, незрозуміло, як виконувати вищезгадану судову ухвалу.

В зв”язку з цим ВРЮ прийняла рішення звернулися до Печерського районного суду м.Києва з проханням розтлумачити порядок виконання цієї ухвали.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии