Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВРЮ: Рівень підготовки кандидатів на посаду судді залишається низьким.

0 23

Рівень підготовки кандидатів на посаду судді залишається низьким. Про це, коментуючи результати засідання Вищої ради юстиції (ВРЮ) України,  повідомила РБК-Україна член ВРЮ Ольга Жуковська. За її словами, багато з претендентів на суддівську посаду не змогли відповісти на питання, що стосується рефератів, які ці кандидати підготували на засідання. Вона зазначила: “Претенденти на посаду судді не знають відповіді на елементарні питання з юриспруденції. Причиною низької кваліфікації цих юристів є протекціонізм у призначенні особи на посаду судді. За її словами, процес призначення на посаду судді має бути анонімним.

Також на засіданні ВРЮ було прийнято рішення внести на розгляд Президента призначення суддями 16 осіб вперше та 6 осіб повторно. Разом з тим ВРЮ відмовила 14 кандидатам на посаду суддів у поданні до Президента на їх призначення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар