Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Врегульовано порядок обробки персональних даних у Реєстрі учасників АТО

0 21

Наказом від 20 липня 2015 року № 746 Мінсоцполітики затвердило Порядок обробки персональних даних у Єдиному реєстрі учасників антитерористичної операції (далі – Реєстр).

Персональні дані учасників антитерористичної операції обробляються в Реєстрі, власником якого є Держслужба у справах ветеранів війни та учасників АТО (далі-Служба).

Обробка відбувається за допомогою автоматизованої системи Реєстру та відповідно до Закону «Про захист персональних даних»

Відповідальним за організацію роботи, пов’язаної із захистом персональних даних учасників антитерористичної операції, у Службі є відділ персоніфікованих баз учасників АТО та програмно-технічного супроводу департаменту соцзахисту та фінансового забезпечення.

Відзначимо, до Реєстру включаються такі дані про учасників АТО:

– ПІБ, стать, дата народження;

– Серія та номер паспорта;

– Реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);

– Категорія учасника АТО;

– Місце проживання (область, район, населений пункт, вулиця, будинок, квартира);

– контактний телефон;

– Військове (спеціальне) звання;

– Наявність або відсутність статусу учасника бойових дій;

– Місце перебування під час участі в АТО;

– Період участі в АТО;

– Необхідність у забезпеченні житлом, санаторно-курортним лікуванням, психологічною реабілітацією, технічними та іншими засобами реабілітації.

Місцезнаходження Реєстру: м Київ, провулок Музейний, 12.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар