Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР звільнила ряд судей у зв’язку з порушенням ними присяги.

0 16

Верховна Рада України звільнила ряд судей у зв’язку з порушенням ними присяги.

За звільнення судді Голованівського районного суду Кіровоградської обл.

Сергія Конякіна проголосували 319 депутатів з 422 зареєстрованих в залі. За звільнення судді Малиновського районного суду м. Одеси Ірини Савинської проголосували 324 депутати з 421 зареєстрованого в залі. За звільнення судді Приморського районного суду м. Одеси Наталії Гандзій проголосували 311 депутатів з 419 зареєстрованих в залі. За звільнення судді Червонозаводського районного суду м. Харкова Людмили Артакової проголосували 311 депутатів з 422 зареєстрованих в залі. За звільнення судді окружного адміністративного суду м. Києва Олега Бачуна проголосували 286 депутатів з 422 зареєстрованих в залі. За звільнення судді окружного адміністративного суду м. Києва Миколи Кишинського проголосували 238 депутатів з 422 зареєстрованих в залі. За звільнення судді господарського суду м. Києва Валентини Смілянець проголосували 319 депутатів з 422 зареєстрованих в залі.

В то же час ВР не розглядала питання звільнення ще ряду суддів у зв’язку з неявкою їх на засідання профільного комітету парламенту.  

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар