Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР звільнила А.Писаренка з посади з посади члена ЦВК

0 26

Верховна Рада України звільнила Анатолія Писаренка з посади з посади члена Центральної виборчої комісії України у зв’язку з досягненням шістдесятип’ятирічного віку. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів з 437 зареєстрованих в залі.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин закликав Президента Віктора Ющенка сьогодні же внести подання на призначення нового члена ЦВК. Раніше В.Литвин заявляв, що новою кандидатурою повинен стати керівник секретаріату фракції блоку Литвина Олександр Осадчук.

В той же час, ВР сьогодні відмовилася відправити до відставки голову Вищого господарського суду Сергія Демченко. За його звільнення проголосували тільки 194 парламентарії.

Питання про звільнення С.Демченка, який відсвяткував своє 65-річчя ще в лютому 2008 р., піднімався у ВР впродовж півтора року.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар