Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР зняла мораторій на виконання рішень судів про стягнення зарплати працівників з підприємств ПЕК.

0 26

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон №4396 “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення захисту трудових прав громадян”. За відповідне рішення проголосували 377 депутатів з 442 зареєстрованих в залі. Законом  вносяться зміни до законів “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу” та “Про виконавче провадження” з метою забезпечення виконання судових рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, що належать працівнику у зв’язку із трудовими відносинами, та відновлення порушених прав та інтересів стягувачів у виконавчому провадженні.

Нагадаємо, норма закону “Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу” в чинній редакції обмежує права громадян на заробітну плату, оскільки робить неможливим стягнення заробітної плати та інших виплат, що належать працівнику у зв’язку із трудовими відносинами навіть за рішенням суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар