Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР завтра розгляне проект постанови про призначення О.Осадчука на посаду члена ЦВК

0 14

Верховна Рада України завтра, 2 лютого, розгляне проект постанови про призначення Олександра Осадчука на посаду члена ЦВК України. Про це повідомив спікер Володимир Литвин за результатами засідання погоджувальної ради, передає кореспондент РБК-Україна. “Завтра ми розпочнемо робочий день з відкриття VI сесії ВР України… А потім розглянемо питання про призначення О.Осадчука на посаду члена ЦВК”, – сказав він.

Також спікер сказав, що завтра проект закону про вибори Президента Україна не розглядатиметься.
Нагадаємо, 26 січня 2010 р. Президент України Віктор Ющенко запропонував ВР призначити членом ЦВК О.Осадчука.
19 січня ВР звільнила члена ЦВК Анатолія Писаренка через досягнення ним граничного віку для перебування на держслужбі. 21 січня В.Ющенко вніс у парламент кандидатуру заступника гендиректора Нацагентства з іноземних інвестицій та розвитку Валерія Карпунцова на посаду члена ЦВК. Однак депутати висловилися проти його призначення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар