Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР затвердила правові, економічні та організаційні засади проведення державної реєстрації речових та інших прав.

0 10

Верховна Рада України повторно ухвалила закон “Про внесення змін до закону “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”. За відповідне рішення проголосували 235 депутатів з 398 зареєстрованих в залі.

Закон визначає правові, економічні, організаційні засади проведення державної реєстрації речових та інших прав, що підлягають реєстрації та їх обтяжень і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою цих прав, створення умов для функціонування ринку нерухомого майна.

Дія цього закону не поширюється на державну реєстрацію прав на повітряні і морські судна, судна внутрішнього плавання, космічні та інші об’єкти цивільних прав, на які поширено правовий режим нерухомої речі.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар