Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР затвердила правові, економічні та організаційні засади проведення державної реєстрації речових та інших прав.

10

Верховна Рада України повторно ухвалила закон “Про внесення змін до закону “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”. За відповідне рішення проголосували 235 депутатів з 398 зареєстрованих в залі.

Закон визначає правові, економічні, організаційні засади проведення державної реєстрації речових та інших прав, що підлягають реєстрації та їх обтяжень і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою цих прав, створення умов для функціонування ринку нерухомого майна.

Дія цього закону не поширюється на державну реєстрацію прав на повітряні і морські судна, судна внутрішнього плавання, космічні та інші об’єкти цивільних прав, на які поширено правовий режим нерухомої речі.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии