Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР з другої спроби ухвалила рішення про затвердження прожиткового мінімуму окремим законом.

0 13

Верховна Рада з другої спроби ухвалила в цілому закон “Про внесення зміни до ст. 4 закону України “Про прожитковий мінімум”. За відповідне рішення проголосував 231 депутат (ПР – 174, БЮТ – 0, НУ-НС – 29, КПУ – 26, Блок Литвина – 2). При першому голосуванні “за” віддав свій голос 221 депутат (ПР – 165, БЮТ – 0, НУ-НС – 11, КПУ – 26, Блок Литвина – 19).

Законопроектом пропонується затверджувати прожитковий мінімум не законом України про державний бюджет на відповідний рік, як це передбачено частиною третьою ст. 4 закону України “Про прожитковий мінімум”, а окремим законом про прожитковий мінімум.

“Прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, за поданням Кабінету міністрів України щороку затверджується Верховною Радою України окремим законом до початку розгляду проекту закону про державний бюджет України”, – йдеться в законопроекті.

Залиште коментар