Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР ввела мораторій на проведення перевірок ЗМІ на період проведення передвиборчої кампанії по виборах Президента.

0 14

Верховна Рада ввела мораторій на проведення перевірок службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборчої кампанії по виборах Президента України. Це передбачено постановою №4363, за яку проголосував 361 депутат з 423 зареєстрованих у залі.

Згідно з постановою, Кабінет міністрів має вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії по виборах Президента України.

Державній податковій адміністрації України рекомендується відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборчої кампанії. Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення рекомендується відмінити графіки перевірок телерадіоорганізацій на період передвиборної кампанії.

Постанова набирає чинності з початком президентської передвиборчої кампанії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар