Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР врегулювала механізм безоплатної правової допомоги

0 45

Верховна Рада врегулювала механізм надання безоплатної правової допомоги в Україні. Відповідний законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям закону про безоплатну правову допомогу підтримали 265 народних депутатів.

Згідно із законопроектом, фінансування безоплатної вторинної правової допомоги здійснюється за рахунок державного бюджету.

Документом пропонується розпочати з 1 січня 2013 року роботу з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як повідомлялося, Міністерством юстиції України офіційно оголошено другий конкурс з відбору адвокатів, які залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги населенню. Відповідний наказ підписав міністр юстиції Олександр Лавринович.

До участі в конкурсі запрошуються адвокати, які бажають виконувати замовлення держави на здійснення суспільно важливої місії – надавати правову допомогу тим, хто її потребує.

Конкурси проводитимуться з 19 листопада по 10 грудня на базі Головних управлінь юстиції в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) та міськрайонних управлінь юстиції. Документи для участі у конкурсі прийматимуться до 19 листопада 2012 року Головними управліннями юстиції в Автономній Республіці Крим, областях містах Києві та Севастополі, а також всіма районними, районними у містах, міськими та міськрайонними управліннями юстиції.

Нагадаємо, з 1 січня 2013 року набирають чинності положення Кримінального процесуального кодексу України у частині надання безоплатної правової допомоги у кримінальному провадженні. З цього часу безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься через спеціально утворені центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги через механізм, закладений у Законі України “Про безоплатну правову допомогу”.

Джерело:

УНН

Залиште коментар