Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР внесла зміни до закону про Конституційний Суд

0 30

Верховна Рада України внесла зміни до закону про Конституційний Суд України.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного закону проголосували 363 народних депутати із 368, зареєстрованих у сесійній залі.

Як зазначив доповідач, член фракції БЮТ Андрій ПОРТНОВ, ухвалення цього закону сприятиме подоланню конституційної кризи в країні.

Він також зауважив, що Конституційний Суд фактично став заручником системного зловживання з боку одного з суб’єктів права на конституційне подання.

А.ПОРТНОВ наголосив, що Президент України Віктор ЮЩЕНКО зупиняє своїми розпорядженнями акти уряду з одночасним зверненням до КСУ. Він нагадав, що таких зупинень було 48, і по жодному з подань Президент не отримав від КСУ позитивного рішення.

Крім того, ухваленим законом вирішуються певні процедури надання висновку Конституційним Судом, зокрема й висновку за конституційним поданням щодо внесення змін до Конституції.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар