Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ВР включила до порядку денного антикризовий законопроект уряду та альтернативний проект закону від ПР.

0 14

Верховна Рада включила до порядку законопроект “Про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України”, внесений урядом, а також альтернативний законопроект, підготовлений Партією регіонів.

За відповідне рішення проголосували 436 народних депутатів.

ВР також включила до порядку денного законопроект “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, внесений урядом.

За відповідне рішення проголосували 237 депутатів.

Окрім того, ВР включила до порядку денного законопроект “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2008 р. та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (щодо протидії фінансовій кризі та щодо забезпечення фінансування позачергових виборів народних депутатів України), внесений до ВР депутатом від НУ-НС Ксенію Ляпіною. За відповідне рішення проголосували 234 народних депутати.

За словами спікера Арсенія Яценюка, відповідні законопроекти будуть розглянуті у сесійній залі на завтрашньому засіданні.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар